Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Киричук Олександр Олексійович


Передвиборна програма кандидата у народнi депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка)»

по 19 одномандатному виборчому округу

Киричука Олександра Олексійовича

 

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори,  виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я як патріот України, людина, яка протягом життя працювала керівником багатьох великих підприємств, щиро вірю в прихід до влади молодих людей, професіоналів, з новим запалом, новими ідеями.

Я поділяю необхідність системних змін у країні і досягнення європейських стандартів життя. Ми повинні жити по-європейськи - вільним, забезпеченим життям.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ'я громадян стримує нормальний розвиток Волині та країни загалом.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

 

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

 

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

 

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

 

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях - на 5 років.

Отримані кошти підуть на:

- розвиток і підтримку спорту, реалізацію муніципальної програми «Спорт для всіх»;

- продовження реконструкції вуличного освітлення;

- фiнансування ремонту мiських та мiжмiських дорiг;

- екологічний захист, будівництво сміттєпереробних комплексів.

Створити умови для раціонального використання природних багатств і трудових ресурсів краю на благо всіх мешканців.

 

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім'я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 - житло у місцевості проживання.

Розробити та впровадити програму профілактики наркоманії, алкоголізму та тютюнокуріння, яка буде реально працювати серед дітей та підлітків волинських міст i сіл.

Безкоштовне забезпечення школярів підручниками, а першокласників шкільною формою.

Оновлення автомобільних парків лікарень.

 

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!

повернутись до списку кандидатів