Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Ковальчук Сергій Михайлович


Передвиборча програма кандидата у народні депутати

у ­­­­­­­­­­­Володимир-Волинському виборчому окрузі №19

СЕРГІЯ КОВАЛЬЧУКА

Шановні земляки!

Батьківщина для кожного з нас починається не з Києва, Донецька чи Львова, а з Устилуга, Поромова, Гущі та інших міст і сіл Україна. Інтереси і турботи їх жителів повинні стати державними.

Не прикриваючись жодною партійною завісою, з глибоким розумінням і щирим бажанням змін прийняв рішення балотуватись у народні депутати. Вважаю своїм обов'язком перед земляками, Україною та власною совістю зробити все для того, щоб у нашому волинському краї люди жили комфортно, заможно і щасливо.

Україна - наш спільний дім, і кожен має бути його будівничим. З таким переконанням живу і працюю, такий принцип лежить в основі моєї передвиборчої програми.

Зневага до важкої селянської праці знищує українське село. Я відстоюватиму державне кредитування виробників сільгосппродукції, створення справедливого механізму формування закупівельних цін, забезпечення зайнятості сільського населення.

Здирницька система оподаткування нищить малий та середній бізнес. Я вимагатиму зменшення податкового тиску, створення сприятливого клімату для добровільної сплати податків.

Занедбаність транспортної мережі - давня ганьба нашої держави. Я відстоюватиму ремонт існуючих та будівництво нових доріг не лише державного, а у першу чергу місцевого значення.

Безробіття змушує українців залишати свої родини. Я наполягатиму на створенні цивілізованого ринку праці, забезпеченні правового захисту українців за кордоном.

Хронічна невирішеність молодіжних проблем позбавляє Україну майбутнього. Я ініціюватиму розробку державних програм підтримки талановитої молоді, надання грантів на навчання, збільшення видатків на молодіжне будівництво.

Псевдобезплатна медицина поставила українців на межу вимирання. Я відстоюватиму запровадження медичного страхування, жорсткий контроль за ціноутворенням та якістю ліків.

Залишковий принцип фінансування освіти збільшує відтік інтелектуального потенціалу за кордон. Я вимагатиму належного фінансування освітніх, культурних програм, належної оцінки праці педагогів та науковців.

Героїв не обирають. Ними стають захищаючі свою Вітчизну, свій народ, мир і спокій на землі. Буду добиватися, щоб держава по-належному турбувалася про ветеранів війни і збройних сил, учасників національно-визвольних змагань, воїнів-афганців, дітей війни.

Політичні спекуляції навколо мовного питання розколюють країну. Я стою на позиції конституційності української мови як єдиної державної.

Волинь стає регіоном динамічного розвитку економіки і соціальної сфери. Однак це лише початок! Разом з вами будемо нарощувати ці позитивні тенденції, зокрема:

- пожвавимо транскордонне співробітництво у всіх сферах діяльності, розширимо межі малого прикордонного руху до 50 км;

- забезпечимо добудову шахти №10 «Нововолинська»;

- налагодимо автобусне сполучення районних центрів з найвіддаленішими селами Володимир-Волинського, Любомльського та Іваничівського районів;

- завершимо будівництво Іваничівської, інфекційного відділення Володимир-Волинської лікарень. Встановимо у шпиталях округу сучасне діагностичне обладнання;

- завершимо будівництво Іваничівської школи №2, шкіл у селах Гряди, Головно, Сильне, Володимир-Волинської гімназії, дитячого садка у Згоранах та інших.

Моя програма є узагальненням побажань виборців. Жодне з них я не оминув своєю увагою. Багаторічна діяльність заснованих мною підприємств дає підстави стверджувати: знаю, що і як треба робити для поліпшення життя людей.

Сподіваюсь на вашу підтримку! Впевнений, разом ми зможемо змінити життя на краще!

Заможні люди - багата Волинь - міцна Україна!

повернутись до списку кандидатів