Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Савюк Ганна Павлівна

Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

в  одномандатному виборчому окрузі № 19

Савюк Ганна Павлівна

 

Ми хочемо, щоб люди жили в достатку і були щасливими вдома і на роботі, щоб усі мали роботу на Україні і отримували достойну заробітну плату, а в старості - пенсію. Щоб той, хто чесно працює, мав перспективи і світле майбутнє для себе і своїх дітей. Працююча людина не може бути бідною.

З чого почати?

Метою  Комуністичної партії України є обрання чесної влади, настав час об'єднати всі здорові сили для того, щоб  влада запрацювала для людей.

Ми пропонуємо  конкретну  програму розвитку економіки та соціальної сфери.

За умови підтримки громадянами нашої політичної сили на виборах до  Верховної  Ради депутати-комуністи  вважають, що потрібно:

- Провести інвентаризацію приватизованих державних об'єктів. Незаконно приватизовані - повернути у власність держави.

- Підтримати розвиток малого, середнього бізнесу та підприємництва

- Всіляко сприяти створенню нових робочих місць, забезпечити перше робоче місце випускникам вищих навчальних закладів.

- Провести перевірку стану використання землі, законність придбання земельних ділянок, розподілу майнових паїв.

- Ініціювати запровадження форм праці і ведення господарства в залежності від бажання селян. Підтримувати добровільне створення виробничих і обслуговуючих товариств, кооперативів, машинотракторних станцій, агрофірм, асоціацій та інших колективних форм співпраці.

- Здійснити інвентаризацію та припинити хижацьке винищення лісів.

- Добитися впровадження програм будівництва соціального житла, в першу чергу для незаможних і пільговиків, робітників та інтелігенції.

- Налагодити контроль за системою дотацій, субсидій та кредитів для будівництва індивідуального й кооперативного житла за для молодих сімей.  Кожній молодій сім'ї - безвідсотковий кредит на придбання або будівництво житлового будинку або квартири. При народженні однієї дитини - списання 25 % кредиту, двох -  50% кредиту, трьох - 100% погашення кредиту.

- Взяти під контроль виконання трудових угод роботодавців з найманими працівниками, своєчасну виплату заробітної плати, безумовне оформлення трудових книжок.

- Впроваджувати цільові програми підтримки ветеранів війни та праці, інвалідів, військовослужбовців, воїнів-афганців, чорнобильців, солдатських вдів, багатодітних сімей, одиноких громадян, дітей війни, представників малозабезпечених верств населення.

- Матеріально підтримувати працівників бюджетної сфери: закладів охорони здоров'я, освіти, культури та інших. Домогтися такого рівня заробітної плати працівників бюджетної сфери, який буде не менший заробітної плати працівників промисловості.

- Сприяти відновленню роботи клубів і бібліотек, кіно- і радіомережі.

- Домагатися виконання конституційних прав громадян на отримання безкоштовної першої медичної допомоги.

- Розробити і втілити заходи по ліквідації дитячої безпритульності.

- Впровадити в комунальне господарство ресурсозаощаджувальні технології, що дозволить знизити комунальні тарифи.

- Переглянути діючі тарифи на перевезення пасажирів у автотранспорті, привести їх у відповідність з реальними затратами.

- Впровадити програму по ремонту житлового фонду, мережі тепло- та водопостачання, каналізації, будівництва та ремонту доріг.

- Провести рішучу боротьбу з корупцією, хабарництвом, зловживанням службовим становищем та іншими негативними суспільними явищами.

 

Першочергові питання щодо корінного поліпшення соціального і суспільно-політичного життя регіону:

- Забезпечити, щоб кожен роботодавець незалежно від форм власності укладав та виконував трудові угоди з працівниками, своєчасно виплачував заробітну плату;

- Відновити роботу невиправдано закритих дошкільних закладів, зокрема  по вул. Шухевича, в районі цукрового заводу (м. Володимир-Волинський) в смт. Іваничі  та інших населених пунктах

- Відновити роботу закритих в останнє десятиріччя медичних установ ( чисельність лікарняних ліжок скоротилась більше ніж на 50 %)

- Відновити роботу сільських установ культури, провести ремонт в діючих, зміцнити  фізкультурно-спортивну матеріальну базу

- Забезпечити ремонт доріг місцевого значення, зокрема до сіл Моровичі, Заставне, Моровичі, Луковичі Іваничівського району, Полом'яне, Рогожани, Міжлісся, Чесний Хрест Володимир-Волинського району та інших.

- Сприяти газифікації сіл Галинівка, Микитичі, Залужжя Володимир Волинського району, Милятин, Переливичі Іваничівського району та інших.

повернутись до списку кандидатів