Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Іванченко Олександр Анатолійович

Передвиборна програма кандидата у народнi депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

по 20 одномандатному виборчому округу

Іванченка Олександра Анатолійовича

 

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори, виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я, як патріот України, щиро вірю в прихід до влади людей ідеями, які дійсно переламають бюрократичну систему, де змінюються лише змінила таблички на кабінетах, а влада передається у спадок.

УДАР - нова, енергійна команда, яка не боїться висувати молодих, готових до великої роботи людей. Ми повинні жити по-європейськи - вільним, забезпеченим життям. Гордитись своїми успіхами, отримувати достойну зарплатню, виховувати та вивчати дітей в Україні, знаючи, що вони їй потрібні.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ'я громадян стримує нормальний розвиток нашого регіону та країни загалом.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

 

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів. Всі вони повинні понести кримінальну відповідальність з конфіскацією нечесно набутого майна

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

 

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

 

 

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

 

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади.

За рахунок цих коштів буде утримуватись та удосконалюватись місцева інфраструктура (школи, медичні установи, клуби дозвілля), проводитись газифікація, водопостачання, електрифікація.

 

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім'я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 - житло у місцевості проживання.

Добитися відміни візового режиму з Євросоюзом, з перспективою вільного, легального пошуку робочих місць, спрощення ведення бізнесу з закордонними партнерами.

 

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!

 

 

повернутись до списку кандидатів