Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Карпюк Роман Петрович

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД

ВО «БАТЬКІВЩИНА» ПО МАЖОРИТАРНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ №20

 

Я, Карпюк Роман Петрович, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони про імпічмент президента Януковича та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобов'язань.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Об`єднаною опозицією «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Вступити до фракції Об'єднаної опозиції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.

2. Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.

3. Особисто проголосувати за закони, спрямовані на виконання Програми Об'єднаної опозиції, зокрема за закон про процедуру імпічменту, за імпічмент Януковича та за закон про відкликання народного депутата.

4. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік свою декларацію про доходи та видатки. 

У разі невиконання цих зобов'язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала Об'єднана опозиція: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя. 

Я зроблю все від мене залежне, щоб звільнити  Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх політичних в'язнів, припинити політичні репресії.  

Кожен громадянин країни достойний гідного життя, повинен мати можливість працювати і гідно заробляти.

Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2400 грн., зарплата бюджетників буде збільшена щонайменше вдвічі.

У бідному суспільстві не повинно бути багатих посадовців, їх пільги будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади будуть скорочені удвічі.

Ми проведемо антикорупційну люстрацію - перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам.

Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. Суддівський корпус буде тотально очищений. На посади суддів мають прийти  молоді, освічені громадяни.   

Ми повернемо народу розкрадене. Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою.

Я, як і всі мої однодумці по Об`єднаній опозиції, зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов`язання перед своїми земляками домогтися:

1. Впровадження реалістичної державної Програми створення нових робочих місць, насамперед у сільській місцевості, Горохівського, Локачинського, Луцького, Рожищенського і Турійського районів. Забезпечення максимального сприятливого інвестиційного, податкового, адміністративного клімату для новостворених підприємств, що забезпечують робочими місцями та гідною зарплатою мешканців сіл, селищ та містечок округу. Створення системи доступних державних кредитів і грантів на створення малих виробничих та сервісних підприємств у сільській місцевості.

2. Розробки та швидкої реалізації державної Програми «Сільські шляхи», що передбачатиме будівництво нових та капітальну реконструкцію наявних автомобільних шляхів, котрі сполучають села з районними центрами та поміж собою. Стабільне фінансування вказаної програми з бюджетів різних рівнів з метою повного вирішення проблеми стану доріг за 3-5 наступних років.

3. Забезпечення доступного і якісного медичного обслуговування мешканців округу шляхом збереження діючих закладів охорони здоров'я, покращення матеріального забезпечення цих закладів, суттєвого підвищення заробітної плати лікарів та інших працівників галузі.

 

 

повернутись до списку кандидатів