Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Українець Михайло Григорович

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України           

  в одномандатному виборчому окрузі 20

Михайла Українця

 Після розвалу Радянського Союзу Україна мала найкращий стартовий капітал: землю, розумних працьовитих людей, вигідне геополітичне становище. Чому ж держава не використала ці можливості? Тому, що не мала гідних керівників. 20 років одні й ті самі люди, а також їхні родичі та підлабузники, керували нами, періодично міняючись місцями.

Ми віддамо владу молодим, енергійним і талановитим патріотам України. Саме молодь зможе змінити нашу країну, а не старі злодії, які обкрадають народ. Ми виженемо їх з посад і вони понесуть покарання за скоєні злочини.

Ми запровадимо відкликання депутатів всіх рівнів, посилимо кримінальну відповідальність за хабарництво та зловживання владою, передбачимо виборність суддів. Ми позбавимо депутатів космічних зарплат і несправедливих пільг. Скасуємо державні дачі і квартири, службові авто, охорону, особливе медичне забезпечення, а зекономлені мільярдні гроші спрямуємо на створення робочих місць, збільшення державної підтримки сиротам, багатодітним сім'ям, пенсіонерам, інвалідам, чорнобильцям, афганцям, дітям війни, студентам, селянам, молодим родинам.

Ми скоротимо кількість депутатів Верховної Ради до 200. Заборонимо обиратись до парламенту пенсіонерам і більше, ніж на два скликання. Усі пенсіонери також будуть звільнені з державної служби, а на їх місця прийде молодь.

Ми проведемо люстрацію, заборонивши працювати в державних органах усім тим, хто довів Україну до прірви. Ми радикально змінимо особовий склад правоохоронних органів.

Об'єднані Арабські Емірати збудували наддержаву в пустелі завдяки нафті.  Україна може стати світовим лідером розвитку, скориставшись чорноземом. Наша земля може годувати весь світ, врятувавши його від продовольчої кризи. Щоб відродити українське село, ми заборонимо продаж землі і радикально обмежимо доступ в Україну імпортної сільгосппродукції.

Ми створимо умови для відродження національного виробництва, створення  нових робочих місць через радикальне зниження податків, здешевлення кредитів і ліквідацію більшості дозвільних процедур, які призводять до хабарництва і корупції.

Ми позносимо високі забори можновладців, забезпечивши вільний доступ до води і зелених зон усіх громадян.

Ми знизимо пенсійний вік для жінок до 55 років. Ми також приймемо закон, щоб робота на підсобному селянському господарстві і на базарі давала людям право на отримання пенсії.

Літнім людям ми забезпечимо гідну пенсію. Ми передбачимо в бюджеті кошти на повернення громадянам України вкрадених у них комуністами заощаджень в Ощадбанку колишнього СРСР. 

При народженні кожної дитини сім'я отримуватиме максимальну допомогу від держави. Більшість родин в силу низьких доходів бояться народжувати другу дитину, тому ми змінимо законодавство і сім'ї з двома дітьми будуть визнані багатодітними - отримають відповідні пільги. Кожна молода сім'я зможе взяти кредит під 3 відсотки річних на придбання житла.

Кожна молода людина матиме гарантоване державою перше робоче місце незалежно від стажу чи досвіду роботи. Підприємцям, які братимуть на роботу молодь, будуть  надані значні податкові пільги.

Освіта буде безкоштовною. Викладачів та співробітників освітньої галузі ми забезпечимо високими зарплатами з преміальними за наукову діяльність, а студентів - стипендіями європейського рівня.

Ми збільшимо в 10 разів державне фінансування медичної галузі, а також реформуємо її. В кожному селі працюватиме фельдшерсько-акушерський пункт. Медичні працівники матимуть високі зарплати та гідні умови праці. У кожній обласній лікарні буде найсучасніше обладнання.

Шлях вирішення наших завдань - перемога на виборах. Ми піднімемо Україну з колін і зробимо її світовим економічним і геополітичних лідером!

Без радикальних змін ми втратимо Україну! 

 

повернутись до списку кандидатів