Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Біографія: Байцим Василь Федорович

Обраний депутатом Волинської обласної ради по одномандатному  мажоритарному виборчому округу № 36 (м. Ковель). Член постійної комісії з питань використапння майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
Народився  4-го січня 1971 року в селі Старий Чарторийськ, Маневицького району, Волинської області, громадянин України.
В 1986 році закінчив 8-м класів середньої школи та вступив до Львівського технікуму промислової автоматики на факультет "Системи управління промисловими роботами".
В 1990 році закінчив технікум та вступив до Томського інституту автоматизованих систем управління та радіоелектроніки (ТІАСУР). Навчаючись а ТІАСУР працював в науково-дослідному інституті міністерства оборони, техніком в лабораторії мікропроцесорної техніки.
Після проголошення Україною незалежності, перевівся до Харківського державного економічного університету (ХДЕУ) на факультет  «Інформаційні системи в менеджменті», який закінчив з відзнакою 20-го червня 1996 року.
В 1998 році вступив до аспірантури ХДЕУ, захистив дисертацію «Підприємницька модель антикризового управління» з присудженням наукового ступеня кандидата економічних наук, спеціальність « Підприємництво, менеджмент, маркетинг».
28-го лютого 2003 року закінчив Українську академію державного управління при Президентові України з присвоєнням кваліфікації магістра державного управління та отримав кваліфікацію магістра державного управління University of North London (Університет північного Лондона). 
В березні 2005 року був призначений заступником голови Волинської облдержадміністраціі з економічних питань.
У 2007 році закінчив аспірантуру Національної академії управління при Президентові України, опублікував результати наукових досліджень у 53-х наукових фахових виданнях, монографіях та збірниках наукових праць. 
З 2009 року працював  директором КП «Аеропорт-Луцьк», з 2010 -- головою наглядової ради ПАТ «Ковельсільмаш», займається науковою та викладацькою діяльністю. Є членом ГО «Волинський обласний бізнес-інкубатор» та «Клубу екологічного туризму».
З листопада 2010 року -- заступник Луцького міського голови. 
Одружений, виховує доньку та сина. 
Лауреат премії Кабінету міністрів України за внесок молоді у розбудову держави (постанова КМУ від 23.06.2000р. за № 1009). 

повернутись до списку кандидатів