Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Мельник Євген Іванович

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

в одномандатному виборчому окрузі № 19

від Всеукраїнського об'єднання «Свобода»

Мельника Євгена Івановича

 

Своя влада - Своя власність - Своя гідність

на СВОїй, БОгом ДАній землі

Моєю метою є побудова могутньої Української Держави на засадах соціальної та національної справедливості. Держави, яка посяде гідне місце серед провідних країн світу і забезпечить безупинний розвиток української нації.

Для досягнення цієї мети необхідно виконати два завдання:

І. Негайно конституційними методами усунути від влади режим олігархічної диктатури, ліквідувати наслідки його правління та не допустити реваншу.

ІІ. Утілити в життя чіткий план всеосяжних докорінних перетворень у державі згідно з ключовими положеннями Програми захисту українців за принципом: Своя влада - Своя власність - Своя гідність.

 

І. Усунення від влади режиму олігархічної диктатури та ліквідація наслідків його правління

Зупинити наступ олігархічної диктатури та не допустити узурпації влади режимом кримінально-олігархічних кланів. Унеможливити будь-які спроби конституційного перевороту. Протидіяти політичній корупції - купівлі народних депутатів.

Ухвалити закон про імпічмент Президента України.

Висловити недовіру та відправити у відставку Уряд Азарова-Тігіпка-Табачніка у повному складі.

Скасувати зрадницькі «Харківські угоди».

Розслідувати законність приватизаційних процесів, ініційованих Урядом Азарова. Повернути у власність держави стратегічні підприємства.

Протидіяти запровадженню ринку землі сільськогосподарського призначення.

Скасувати антиукраїнський закон Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики». Ухвалити натомість Закон «Про захист української мови».

Відмінити несправедливу пенсійну реформу та грабіжницький Податковий кодекс.

 

ІІ. План всеосяжних докорінних перетворень

1. Своя влада: Докорінне очищення держапарату та відповідальне народовладдя замість свавілля можновладців і бутафорної «демократії»

Провести люстрацію влади.

Запровадити в кримінальному законодавстві принцип «що вища державна посада, то вищий рівень відповідальності за скоєний злочин».

Запровадити обрання місцевих суддів громадою строком на 5 років.

Забезпечити територіальним громадам право відкликати депутатів рад усіх рівнів, суддів місцевих судів та право висловити недовіру голові виконавчого комітету, землевпорядникові й керівникові відділу внутрішніх справ шляхом референдуму.

 

2. Своя власність: Могутній середній клас і соціальний захист замість панування олігархії та грабунку країни

Повернути до комунальної власності підприємства електро-, газо-, тепло- і водопостачання та водовідведення.

Ліквідувати соціальну прірву між багатими та бідними, стимулюючи розвиток середнього класу, який становитиме не менше ніж 60% від працездатного населення.

Запровадити прогресивну шкалу оподаткування за принципом: «малий бізнес - малі податки, великий бізнес - великі податки».

Забезпечити пільгові умови повернення на Батьківщину всіх українських заробітчан. Зароблені ними гроші і майно вважати інвестиціями, які не оподатковуються.

Узалежнити пенсійний вік від середньої тривалості життя. Встановити пряму залежність розміру пенсії від стажу роботи.

 

3. Своя гідність: Збереження національної ідентичності та відновлення історичної справедливості замість розгулу українофобії та реваншу радянської імперії

Ухвалити Закон «Про захист української мови».

Запровадити обов'язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців вживати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

Визнати вояків ОУН-УПА учасниками національно-визвольної боротьби за державну Незалежність України.

Заборонити рекламу тютюнових виробів та алкогольних напоїв на всій території України. Запровадити кримінальну відповідальність за пропаганду наркоманії та сексуальних збочень.

повернутись до списку кандидатів