Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Скрипін Ігор Олександрович

Передвиборна програма кандидата у народнi депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

по 21 одномандатному виборчому округу

Скрипіна Ігоря Олександровича

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори, виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я, як людина, якій небайдужа доля країни, хочу, аби при владі були люди, котрі можуть і хочуть рухати її до прогресивного майбутнього. Причому не в перспективі, а вже сьогодні.

Все, що наразі відбувається в Україні, дуже турбує мене як українця. Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ'я громадян стримує нормальний розвиток Волинської області та країни загалом.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

 

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

 

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

 

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

Започаткувати прозору програму державних грантів для навчання обдарованої молоді, зокрема з сіл, у найкращих вищих навчальних закладах.

 

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях - на 5 років.

За рахунок цих коштів:

  • зайнятись докорінним ремонтом доріг;
  • забезпечити проведення, ремонт та реставрацію електричних та газових мереж у селах.

Встановити очисні споруди на водоймах області, збільшити контроль над заводами та фабриками з великим коефіцієнтом викидів шкідливих речовим в атмосферу.

 

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім'я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 - житло у місцевості проживання.

Максимально оновити техніку та інвентар в закладах охорони здоров'я, освіти та культури.

 

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!

 

 

повернутись до списку кандидатів