Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Алєксєєв Ігор Володимирович

Передвиборна програма кандидата у народнi депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

по 22 одномандатному виборчому округу

Алєксєєва Ігора Володимировича

 

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори,  виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я як людина, яка займається громадською діяльністю 20 років, чітко розумію проблематику нашого суспільства і свою відповідальність.

Я поділяю програму партії «УДАР», яка полягає в необхідності системних змін у країні і досягнення європейських стандартів життя.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ'я громадян стримує нормальний розвиток Луцька та країни загалом.

Перебуваючи на кордоні з Європейським Союзом, Луцьк так і не став європейським містом. Ми рухаємось назад - інфраструктура, соціальне забезпечення знову повертається на пострадянський рівень.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

 

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Провести антикорупційну люстрацію. Звільнити корумпованих та непрофесійних чиновників, правоохоронців, суддів і прокурорів.

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

 

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народну законодавчу ініціативу. Законопроект, підтриманий 150 тисячами громадян, першочергово розглядатиметься парламентом.

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

Підтримати державну систему навчання та перекваліфікації спеціалістів і робітників місцевих виконавчих установ з жорстким екзаменаційним контролем.

 

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Першочергове працевлаштування молоді, жінок, одиноких матерів та сиріт.

Зміцнити систему соціального захисту дітей-сиріт та малозабезпечених сімей.

 

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Розподіл інших податків буде забезпечувати фінансування всіх потреб громади. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях - на 5 років.

За рахунок цих коштів профінансувати спорудження каналізаційного колектора у місті Луцьку, відродити туристичну сферу, реконструювати старе місто.

Домагатися видiлення цiльових державних та iнвестицiйних коштів для замiни систем тепло- та водозабезпечення Луцька, підтримати місцеві програми енергозбереження і енергоефективності.

 

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім'я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 - житло у місцевості проживання.

Сприяти зміцненню матеріально-технічного, медичного забезпечення лікувальних установ міста, будівництву та реконструкції шкіл.

Підтримати та розширити діяльність Луцького палацу учнівської молоді.

 

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!

 

 

повернутись до списку кандидатів