Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Кварцяний Віталій Володимирович

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА
КАНДИДАТА В НАРОДНІ ДЕПУТАТИ УКРАЇНИ ПО ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ № 22

КВАРЦЯНОГО ВІТАЛІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

 Шановні Лучани!

Я, Кварцяний Віталій Володимирович, прошу підтримати мою кандидатуру на виборах до Верховної Ради України.

Насамперед, хочу акцентувати Вашу увагу на принципових питаннях, які я буду захищати, як Ваш представник в парламенті.

Обіцяю завжди відстоювати свою точку зору, спираючись на моральні засади суспільства та категорично відкидаючи будь-які корупційні пропозиції.

Голосувати буду тільки за законопроекти, що набагато покращують соціальне становище українців.

 Не підтримуватиму у жодному вигляді спроб узаконити на необмежений час перебування на території нашої країни іноземних військових баз.

Не підтримуватиму спроб розхитування суспільної рівноваги питаннями про мову та віросповідання тощо.

Ініціюватиму створення депутатської комісії Верховної Ради, що буде займатись контролем за побором та рекетирських за сутністю схем вичавлювання грошей з батьків дітей у дитсадках, учнів загальноосвітніх та зі студентів вищих навчальних закладів.

Не пориватиму зв'язків із містом, регулярно проводитиму прийоми громадян і працюватиму над вирішенням проблем, що турбують лучан.

Обіцяю тісно співпрацювати з депутатським корпусом міської ради та міським головою над вирішенням питань розвитку нашого рідного міста, врахування його потреб під час затвердження державного бюджету та цільових програм.

Підтримати пропозицію про зменшення на 50% кількість чиновників, які працюють у владі.

Активно підтримуватиму усі починання міської влади, спрямовані на:

- максимальне збереження історико-культурної спадщини Луцька, розширення його туристично-рекреаційних можливостей,

- реформування системи житлово-комунального господарства міста та технічне переоснащення підприємств комунальної теплоенергетики, водопровідно-каналізаційного господарства, обслуговування житлового фонду тощо,

- при розподілі коштів на ремонт доріг із державного бюджету буду ініціювати їх виділенні тільки на реконструкцію та капітальний ремонт,

- збереження старих та будівництво нових стадіонів та спортивних майданчиків, із кількості - на якість, задля залучення лучан до масового спорту для здорового способу життя.

Пріоритетними напрямами моєї депутатської діяльності буде підтримка законопроектів та державних програм, спрямованих на:

-  збільшення обсягів фінансування сфери фізичної культури і спорту, в тому числі через законодавче забезпечення залучення частини прибутків вітчизняних виробників алкогольної та тютюнової продукції

- формування здорового способу життя,

- створення умов для розвитку спортивно-фізкультурної інфраструктури, системи дошкільних та позашкільних закладів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл,

- запровадження системи стимулів та мотивацій для організації спортивно-масової роботи за місцем навчання, роботи, проживання та відпочинку громадян.

повернутись до списку кандидатів