Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Біографія: Козюра Андрій Григорович

Народився 6 червня 1979 року у місті Любомль Волинської області. Громадянин України.

Освіта: 
1996 року закінчив Луцьку ЗОШ № 25 з відзнакою. 
У 2001 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста; 
27 листопада 2003 року склав іспит у Волинській обласній кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури, отримав свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю та здобув професійний статус адвоката; 
У 2011 році закінчив факультет післядипломної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки та здобув кваліфікацію "спеціаліст з фінасів". 

Трудова діяльність: 
- травень 2001 р. - серпень 2001 р - директор ТзОВ «ІнтерБізнес», м. Луцьк; 
- серпень 2001 р. - вересень 2004 р. - юрисконсульт та провідний юрисконсульт ТзДВ «Континіум-Траст-Компані», м. Луцьк; 
- з листопада 2003 - індивідуальна адвокатська практика; 
- з травня 2008 року - генеральний директор ТзДВ «Юридична компанія «Ліга Права», м. Луцьк (основне місце роботи). 

Громадська робота: 
- травень 2002 року - березень 2006 року - помічник-консультант народного депутата України Слабенка Сергія Івановича; - з грудня 2006 року - член Ради підприємців при Луцькому міському голові; 
- з листопада 2006 року - голова громадської організації «Луцька міська піклувальна рада»; 
- у 2007 році спільно з Волинською обласною громадською організацією «Волинська обласна лікарняна каса» започаткував проект «Подаруй мені життя», розрахований на соціально незахищені верстви населення; 
- з грудня 2007 року - голова громадської організації «Громадська ініціатива»; 
- з грудня 2008 року - член громадської ради при Луцькій міській дитячій поліклініці; 
- з серпня 2008 року - помічник-консультант народного депутата України Карпука Володимира Георгійовича. 
- у 2008 році брав участь у програмі Української школи політичних студій. В рамках зазначеного проекту брав участь у роботі Літнього Університету Демократії у місті Страсбург (Франція). 

Партійна діяльність: 
- з 22 березня 2005 року член Народного Союзу «Наша Україна»; 
- заступник голови Луцької міської організації Народного Союзу «Наша Україна»; 
- під час парламентських виборів 2006 року працював юрисконсультом обласного штабу виборчого блоку «Наша Україна»; 
- липень 2007 р. - жовтень 2007 р. - заступник керівника Волинського регіонального штабу Виборчого блоку «Наша Україна - Народна Самооборона» з юридичних питань. 

Депутатська діяльність: 
- з червеня 2006 року по листопад 2010 року - депутат Луцької міської ради V-го скликання та керівник фракції «Наша Україна»; секретар постійної комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру. 
За період депутатської діяльності у складі Луцької міської ради V-го скликання розроблено та внесено проекти наступних документів: 
- Статут територіальної громади міста Луцька, 
- Міська програма сприяння створенню та розвитку об'єднань співвласників багатоквартирного будинку на 2007-2010 роки, 
- Правила утримання тварин у місті Луцьку, 
- Рішення «Про впорядкування діяльності у сфері грального бізнесу на території міста Луцька», 
- Рішення «Про впорядкування вживання тютюнових виробів на території міста Луцька». 
За період роботи у Луцькій міській раді V-го скликання Андрій Козюра взяв участь у роботі 76 сесій Луцької міської ради з 80. 
За вищевказаний період роботи в раді було подано 89 депутатських запитів та 598 депутатських звернень. Найбільша кількість депутатських звернень стосувалась вирішення житлово-комунальних проблем лучан та благоустрою міста. У зверненнях йшлося про облаштування тротуарів та відновлення дворових територій, вчасне вивезення сміття, усунення підтоплень у підвалах, встановлення додаткових контейнерів для сміття, ремонт дахів та дорожнього покриття. У своїх звернення Андрій Козюра неодноразово наголошував на покращенні становища парків та зон відпочинку, встановленні лавочок у паркових зонах, своєчасному викошуванні трави. 
Під постійним контролем залишається питання надання якісних житлово-комунальних послуг лучанам, а також благоустрій у місті Луцьку. 
Як секретар постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру Андрій Козюра взяв участь у роботі 77 засідань комісії з 89, на яких було опрацьовано 4927 питань. 
- з листопада 2010 року - депутат Луцької міської ради VІ-го скликання; член постійної комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру. 
За період роботи у Луцькій міській раді VІ-го скликання Андрій Козюра взяв участь у роботі 8 сесій Луцької міської ради з 9. Станом на 23.03.2011 депутатом подано 32 депутатських звернення та оголошено 8 депутатських запитів. 
За період депутатської діяльності в нинішньому складі ради А. Козюрою розроблено, внесено на розгляд ради ряд звернень, зокрема, Звернення до Президента України щодо денонсації Харківських угод, Звернення про знесення пам'ятників вождям комуністичного режиму, розроблено та включено в перелік регуляторних актів проект рішення «Положення про порядок безоплатної передачі земельних ділянок у власність обєднанням співвласників багатоквартирного будинку».

Сімейний стан: 
Одружений, одна дитина. 

повернутись до списку кандидатів