Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Козюра Андрій Григорович

Передвиборча програма кандидата в народні депутати України по одномандатному виборчому окрузі № 22 Козюри Андрія Григоровича

Я, Козюра Андрій Григорович, виступаю за відсторонення від влади нинішнього режиму та зміни системи влади конституційним шляхом. Вважаю, що соціальна справедливість має стати передумовою успішного розвитку дер­жави і суспільства. Державна політика розвитку економіки повинна бути спрямована на створення умов для зростання до­бробуту більшості населення Ук­раїни, а не окремих її верств. Ми здатні побудувати справді заможну і процвітаючу державу шляхом посилення ролі і повноважень територіальних громад, консолідації політичних сил, розбудови громадянського суспільства.

Балотуючись у народні депутати України основними пріоритетами розвитку виборчого округу та України вцілому бачу у комплексі наступних заходів та перетворень:

ü Формування чесної, відповідальної української влади; боротьба з корупцією та реформування судової, правоохоронної та податкової систем; люстрація усіх посадових осіб.

ü Дотримання усіма громадянами Конституції та законів України, збереження політичної стабільності в країні.

ü Законодавча підтримка малого та середнього підприємництва; скорочення кількості податків та спрощення їхньої сплати.

ü Створення механізму жорсткого контролю з боку громадськості за формуванням та цільовим використанням коштів державного та місцевих бюджетів.

ü Подолання безробіття та справедлива оплата праці. Кожен громадянин держави повинен мати можливість працювати та гідно заробляти. Скасування персональних пенсій та встановлення однакових правил нарахування пенсій для всіх.

ü Зміцнення системи соціального захисту найвразливіших верств населення - малозабезпечених сімей та дітей-сиріт; підвищення соціального захисту безробітних.

ü Покращення матеріальної бази шкіл та дошкільних закладів; надання державою освітніх кредитів вступникам вузів.

ü Гарантована безкоштовна невідкладна медична допомога, розвиток страхової медицини за підтримки та гарантій держави, державний контроль за якістю надання медичної допомоги, рівнем цін та якістю медикаментів.

ü Надання пільгових державних кредитів молодим сім'ям на придбання житла; гарантовані робочі місця молодим спеціалістам.

ü Здійснення широкої державної підтримки української мови та культури, українського книговидавництва та мовлення, збереження національної історії та культурної спадщини.

У своїй роботі керуюсь правилом - передусім інтереси громади. Реалізація цієї програми - це спільна справа влади та всієї луцької громади, яка прагне бачити своє місто комфортним для проживання. У виборчому окрузі працюватиму над такими першочерговими завданнями:

- проведення реформи житлово-комунального господарства;

- підтримка розвитку підприємництва та покращення інвестиційного клімату;  

- проведення ефективної енергозберігаючої політики;

- покращення екологічного стану та облаштування рекреаційних зон;

- розвиток Луцька як освітньо-наукового, культурного та туристичного міста України.

- громадські обговорення усіх важливих питань розвитку міста.

 Вірю, що нам всім вистачить мудрості та сили втілити ці плани у життя, досягти реальних результатів у виконанні цієї програми.

повернутись до списку кандидатів