Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Кравчук Петро Костянтинович

ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ВІД ВО «БАТЬКІВЩИНА» ПО ОДНОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУГУ

№22

Я, Кравчук Петро Костянтинович, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони про імпічмент президента Януковича та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобов'язань.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Об'єднаною опозицією «Батьківщина», беру на себе такі зобов'язання:

1.      Вступити до фракції Об'єднаної опозиції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.

2.      Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.

3.      Особисто проголосувати за закони, спрямовані на виконання Програми Об'єднаної опозиції, зокрема за закон про процедуру імпічменту, за імпічмент Януковича та за закон про відкликання народного депутата.

4.      Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно свою декларацію про доходи та видатки.

У разі невиконання цих зобов'язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала Об'єднана опозиція: Справедлива держава, Чесна влада. Гідне життя.

Я зроблю все, щоб звільнити Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх політичних в'язнів, припинити політичні репресії.

Кожен громадянин країни достойний гідного життя. Тому я підтримую Програму стимулювання економіки Об'єднаної опозиції.

Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2400 грн., зарплата бюджетників буде збільшена щонайменше вдвічі.

Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку.

Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти, встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.

У бідному суспільстві не повинно бути багатих посадовців, їх пільги будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади будуть скорочені удвічі.

Ми проведемо антикорупційну люстрацію - перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам.

Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. На посади суддів мають прийти молоді, освічені громадяни.

Ми повернемо народу розкрадене. Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою.

Я зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

Я беру на себе зобов'язання перед своїми земляками домогтися:

Створення у міській раді електронного реєстру звернень для своєчасного реагування на проблеми громадян.

Встановлення контролю за цінами на ліки, створення мережі комунальних аптек, запровадження страхової та сімейної медицини, забезпечення закладів охорони здоров'я необхідною апаратурою, транспортом і зв'язком.

Застосування енергозберігаючих технологій для зменшення витрат лучан на комунальні послуги.

Будівництва житла для вчителів, лікарів, працівників культури та інших мало захищених категорій громадян.

Покращення умов транспортного обслуговування для пільговиків та людей з обмеженими можливостями.

Започаткування фонду та системи виплати премій за наукові досягнення для молодих науковців та студентів.

Будівництва  сміттєсортувального заводу та модернізації очисних споруд річок Стир та Сапалаївка.

Зменшення кількості дозвільних документів для малого та середнього бізнесу, відродження  кредитування для створення нових робочих місць, забезпечення необхідних надходжень.

повернутись до списку кандидатів