Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Сітуха Сергій Дмитрович

Передвиборча програма  кандидата  у депутати по Луцькому  одномандатному виборчому округу №22

Мета політичної діяльності :

     забезпечити  гідні умови для  життєдіяльності  як окремої людини, так і суспільства в цілому.

      Інструментом  для  досягнення такої мети  є національна, соціально спрямована, правова держава. 

Корупція - головна проблема сучасної України . Корупція є причиною, яка гальмує необхідні реформи судової і правоохоронної  системи , житлово-комунального господарства , розвиток освіти, науки, медицини та інших сфер нашого життя. Тому необхідно звести  це явище  до мінімуму, реформувавши правоохоронні  органи та систему правосуддя. Тільки після цього  можна  проводити  інші реформи, зокрема :

-         конституційну реформу;

-         реформу державного управління;

-         модернізацію економіки;

-         створення безпечного  життя для окремої людини;

-         місцевого самоврядування;

-          європейський вибір , як об'єднуюча суспільство ідея.

I. Внаслідок внесення змін до Основного Закону з порушенням конституційної процедури багато конституційних норм є декларативними , а конституційний механізм організації державної влади змінюється  в залежності  від зміни  політичних інтересів. Тому необхідно виправити  недоліки, які є в Конституції  України.

ІІ. Суттєві спотворення системи  народовладдя  в Україні  спричинені :

використанням олігархами  державних органів влади  та бюджету з метою  особистого збагачення  за рахунок пограбування  національних багатств та незахищених верств населення.

Подолати  перешкоди  демократичного розвитку України  може тільки консолідоване  громадянське суспільство, представлене в органах  влади патріотами своєї країни.

ІІІ. Економічне зростання потребує нової економіки, що базується на управлінському професіоналізмі, нових технологіях, конкурентноздатності  на світовому ринку, перспективних вигодах спеціалізації українського виробника.

Діюча система економічних відносин в Україні не дозволяє  зробити прориву в інвестиційній діяльності - ключовій сфері, що забезпечує стан, високі  темпи  економічного зростання, створення  нових робочих місць, достойні  заробітки громадян, надійну базу розвитку бюджетних сфер.

Становлення нової економіки вимагає усунення  штучних бар'єрів  для національних та іноземних  інвестицій, захист виробника від свавілля чиновника, стабільних і низьких ставок оподаткування, ліквідації тіньової економіки через заохочення  легальних форм економічної діяльності.

ІV  Основною турботою Української держави  має стати  добробут, захищене й вільне життя  її громадян. Нова влада  мусить створити  систему державних  гарантій захисту  материнства і дитинства, забезпечення старості, екологічного контролю та охорони правопорядку.  

Європейський вибір має стати об'єднуючою ідеєю  для українського суспільства і найкращим чином  відповідає меті побудови демократичної, правової, процвітаючої і впливової європейської держави.

Закритість влади від громадськості, особливо у прийнятті  управлінських рішень, є суттєвим гальмівним чинником на шляху демократичних перетворень в Україні.

 V.  Органи місцевого самоврядування  в Україні мають стати  реальними господарями території, що володіють повноваженнями та матеріально-фінансовими ресурсами для самостійного  вирішення питань місцевого  значення і виконання  делегованих функцій  держави,  сприяють соціально-економічній  стабілізації та розвитку території.

На сучасному етапі розвитку України до найактуальніших завдань належить  залучення громадськості  до прийняття рішень і як  результат цього- досягнення ефективності та прозорості  діяльності органів публічної влади.

 

повернутись до списку кандидатів