Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Федосюк Віталій Євгенійович

ПРОГРАМА

Державна незалежність та безпека: протидія корупції, боєздатні збройні сили, ефективна служба безпеки та розвідка, демаркація кордонів та виведення російського флоту з України.

Енергетична незалежнісь: подолання енергетичної залежності, енергозбереження, збільшення видобутку ресурсів, контроль за використанням, диверсифікація джерел, запровадження програми альтернативної енергетики - вітрова, сонячна.

Демократія: захист прав і свобод громадян, свобода слова, справедливе правосуддя, чесні вибори за відкритими списками, контроль і прозорість влади, скасування пільг високопосадовцям, широке місцеве самоврядування.

Згуртування нації: порозуміння в суспільстві, толерантність, рівність можливостей, єдність у різноманітності, співдружність українців усього світу, захист і підтримка українських громадян у будь-якій точці земної кулі.

Національна ідентичність: захист української мови як єдиної державної, підтримка вітчизняної культури, сприяння творенню єдиної помісної церкви, подолання наслідків комуністичного тоталітаризму.

Конкурентна економіка: підтримка українського виробника, розвиток внутрішнього ринку, дерегуляція і демонополізація економіки, скасування офшорних схем, спрощення оподаткування та бухгалтерського обліку, зменшення тиску на малий та середній бізнес за принципом: малий бізнес - малі податки, великий бізнес - великі податки.

Добробут громадян: підвищення зарплат і пенсій, скорочення безробіття, доступна якісна медицина та освіта, адресний соціальний захист, вирішення житлової проблеми та проблеми трудової еміграції, екологічна безпека.

Європейський вибір: набуття Україною членства в Європейському Союзі та Північноатлантичному оборонному союзі, рівноправні відносини з Росією, регіональне лідерство на балто-чорноморському просторі.

повернутись до списку кандидатів