Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Бущик Петро Григорович


Передвиборна програма

кандидата у народні депутати України

в  одномандатному виборчому окрузі № 23

Бущика Петра Григоровича

 

За умови обрання мене народним депутатом України та підтримки громадянами Комуністичної партії на виборах до  Верховної  ради, буду все робити, щоб:

Ø Провести інвентаризацію приватизованих державних об'єктів. Незаконно приватизовані - повернути у власність держави.

Ø Підтримати розвиток малого, середнього бізнесу та підприємництва

Ø Всіляко сприяти створенню нових робочих місць, забезпечити перше робоче місце випускникам вищих навчальних закладів.

Ø Провести перевірку стану використання землі, законність придбання земельних ділянок, розподілу майнових паїв.

Ø Ініціювати запровадження форм праці і ведення господарства в залежності від бажання селян. Підтримувати добровільне створення виробничих і обслуговуючих товариств, кооперативів, машинотракторних станцій, агрофірм, асоціацій та інших колективних форм співпраці.

Ø Здійснити інвентаризацію та припинити хижацьке винищення лісів.

Ø Добитися впровадження програм будівництва соціального житла, в першу чергу для незаможних і пільговиків, робітників та інтелігенції.

Ø Налагодити контроль за системою дотацій, субсидій та кредитів для будівництва індивідуального й кооперативного житла за доступними умовами для молодих сімей.  Кожній молодій сім'ї - безвідсотковий кредит на придбання квартири або спорудження житлового будинку. При цьому: при народженні однієї дитини - списання 25 % кредиту, двох -  50% кредиту, трьох - 100% погашення кредиту.

Ø Взяти під контроль виконання трудових угод роботодавців з найманими працівниками, своєчасну виплату заробітної плати, безумовне оформлення трудових книжок.

Ø Впроваджувати цільові програми підтримки ветеранів війни та праці, інвалідів, військовослужбовців, воїнів-афганців, чорнобильців, солдатських вдів, багатодітних сімей, одиноких громадян, дітей війни, представників малозабезпечених верств населення.

Ø Домогтися такого рівня заробітної плати працівників бюджетної сфери, який буде не менший середньомісячної заробітної плати працівників промисловості.

Ø Сприяти відновленню роботи клубів і бібліотек, кіно- і радіомережі, зміцнювати фізкультурно-спортивну матеріальну базу.

Ø Домагатися виконання конституційних прав громадян на отримання безкоштовної першої медичної допомоги.

Ø Розробити і втілити заходи по ліквідації дитячої безпритульності.

Ø Впровадити в комунальне господарство ресурсозаощаджувальні технології, що дозволить знизити комунальні тарифи.

Ø Переглянути діючі тарифи на перевезення пасажирів у автотранспорті, привести їх у відповідність з реальними затратами.

Ø Впровадити програму по ремонту житлового фонду, мережі тепло- та водопостачання, каналізації, будівництва та ремонту доріг.

Ø Провести рішучу боротьбу з корупцією, хабарництвом, зловживання службовим становищем та іншими негативними суспільними явищами.

З метою поліпшення економічного і суспільно-політичного життя регіону:

Ø Забезпечити умови, щоб кожен роботодавець незалежно від форм власності укладав та виконував трудові угоди з працівниками, своєчасно і легалізовано виплачував заробітну плату;

Ø Домогтись відновлення роботи:

- невиправдано закритих дошкільних закладів;

- невиправдано закритих і перепрофільованих медичних установ;

- сільських установ культури, створити умови для проведення ремонтних робіт в діючих культурно-освітніх установах;

- сприяти зміцненню  фізкультурно-спортивної матеріальної бази в населених пунктах округу.

Ø Сприяти газифікації населеного пункту  Заболоття (Ратнівський район).

Ø  Ініціювати створення спільного українсько-білоруського підприємства на базі Луківського комбінату будівельних матеріалів, що дасть змогу зберегти Шацькі озера.

Ø Добиватися включення в бюджет коштів, проведення робіт по попередженню підтоплення під час повені населених пунктів розташованих поблизу річки Прип'ять.

Ø Ініціювати виділення коштів для забезпечення смт.Ратно якісною питною водою, та будівництва об'їздної дороги навколо смт.Ратно для проїзду вантажних автомобілів.

Ø З метою попередження підтоплень населених пунктів і сількогосподарських угідь заборонити та жорстко контролювати вирубку лісів у водоймах річок Вижівка, Прип'ять, Турія.

Ø Спільно з компетентними органами оптимізувати рух неповнокомплектних приміських потягів для перевезення пасажирів Ковель - Заболоття.

повернутись до списку кандидатів