Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Біографія: Грицюк Анатолій Петрович

Народився 2 січня 1955 року в с. Домашів Ківерцівського району Волинської області в селянській сім'ї.

Закінчивши Домашівську восьмирічну школу, на протязі 1970-1974 років навчався в Горохівському сільськогосподарському технікумі, який закінчив з відзнакою, здобувши спеціальність "Агроном". Розпочав свою трудову діяльність на посаді агронома із захисту рослин колгоспу ім. Чапаєва в с. Берестяни Ківерцівського району.
У 1974-1976 рр. перебував на строковій військовій службі, після якої з липня 1976 року працював бригадиром рільничої бригади колгоспу ім. Калініна в с. Жорнище Ківерцівського району.У січні 1981 р. обраний заступником голови колгоспу "Правда" в с. Суськ Ківерцівського району, у вересні 1982 року був обраний головою цього колгоспу. З вересня 1978 р. по липень 1983 р. поєднував роботу з навчанням у Львівському сільськогосподарському інституті, де здобув кваліфікацію вченого агронома.
З лютого 1997 р. по березень 1998 р. працював на посаді заступника начальника Волинської обласної державної інспекції з якості та заготівель сільськогосподарської продукції.В квітні 1998 р. обраний головою Ківерцівської районної ради і працював на цій посаді 7 років.
У березні 2005 р. розпорядженням Президента України призначений головою Ківерцівської районної державної адміністрації.У 2006 р. Анатолій Петрович Грицюк очолював виборчий список "Блоку Юлії Тимошенко" на виборах до обласної ради, за який проголосувало 42,1 відсотка виборців Волині. В травні цього ж року він був обраний головою Волинської обласної ради.
У лютому 2008 року його обрано головою Волинської обласної партійної організації "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина". Одружений. Дружина - Грицюк Лариса Яківна, працює помічником-консультантом народного депутата України.
Виховали трьох доньок - Іванну, Оксану та Діану, має четверо онуків. Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

 

 

повернутись до списку кандидатів