Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Розтока Андрій Вячеславович

Передвиборна програма кандидата у народнi депутати України

від партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка»

по 23 одномандатному виборчому округу

Розтоки Андрія Вячеславовича

Партія «УДАР», від якої я йду на вибори,  виступає за зміни української політики в інтересах суспільства та відповідно до європейських стандартів.

Я завжди звик доводити розпочату справу до завершення. Не звик схиляти голову при перших труднощах, завжди сам шукаю шляхів вирішення проблем, а не чекаю вказівки зверху.

Вірю у те, що лише нові ідеї, що базуються на західному соціально-економічному світогляді, та люди - носії цих ідей - допоможуть Україні сприйняти європейські цінності та стандарти життя.

Корупція, розкрадання бюджету, безвідповідальність чиновників і безправ'я громадян стримують нормальний розвиток Волинського регіону та країни загалом.

Унікальні природні багатства краю розбазарюються або знищуються.  Каральні органи державної бюрократичної машини перемелюють усіх незгідних, усіх інакодумців. Жоден паросток інноваційних або раціональних рішень не здатен пробитися крізь залізобетонну стіну нерозуміння сьогоднішніх можновладців. Проблеми не вирішуються, їхнє розв'язання відкладається з року в рік.

Щоби змінити цю ситуацію, у фракції партії УДАР у Верховній Раді я спрямую зусилля на такі напрямки:

І. ЗЛАМАТИ КОРУПЦІЙНУ СИСТЕМУ

Відкрити для громадян дані про доходи і витрати бюджетів всіх рівнів - кошти підуть на розвиток громади, а не в кишені чиновників.

Навести лад з підпільними та корумпованими цехами з переробки деревини, а також припинити незаконну вирубку лісів Волинського краю. Сприяти вільному доступу до цих галузей професійних та порядних інвесторів.

 

ІІ. ВСТАНОВИТИ КОНТРОЛЬ ГРОМАДЯН НАД ДЕРЖАВОЮ

Запровадити:

Народне вето та Народний вотум недовіри. Громадяни на референдумі зможуть скасовувати рішення органів влади та місцевого самоврядування, а також відправляти у відставку голову місцевої держадміністрації, керівника міліції і податкової, прокурора, суддю.

Пропоную запровадити особисту гарячу лінію для виявлення фактів зловживання службовим становищем посадовими чи офіційними особами - щоб громадяни могли швидко донести до народного депутата інформацію, яка потребує негайного втручання.

ІІІ. ПОБУДУВАТИ КРАЇНУ РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Державне квотування робочих місць для молоді на підприємствах та установах. Справедливе надання молоді доступного житла.

Реальна рівність доходів і можливостей працевлаштування для жінок і чоловіків.

Запровадити реальні програми для забезпечення доступу талановитих освічених молодих людей до відповідальних посад, оскільки саме молодь може виступити носієм тих змін, яких довго очікує наше суспільство.

 

ІV. НАДАТИ ВЛАДУ МІСЦЕВИМ ГРОМАДАМ

Стимули для економічного зростання у громаді. 100% податку на доходи фізичних осіб, на землю та податку на нерухомість будуть залишатися на місцях. Нульова ставка податку на прибуток - для новостворених підприємств на 3 роки; для створених на депресивних територіях - на 5 років.

За рахунок цих коштів провести планову газифікацію населених пунктів, шукати альтернативні шляхи вирішення проблеми постачання тепла та електроенергії.

Вирішувати складні проблеми відновлення екологічного балансу забруднених територій, на місцях лісових вирубок та нищення водойм.

 

V. ДОСЯГТИ ЄВРОПЕЙСЬКИХ СТАНДАРТІВ ЖИТТЯ

Гідні доходи. Кожен працюючий, не економлячи на харчах та одязі, на місячну зарплату зможе купити холодильник або пральну машину; пересічна сім'я протягом 3 років матиме змогу придбати автомобіль, протягом 10 - житло у місцевості проживання.

Сприяти запровадженню державних дотацій не лише агрофірмам та іншим великим підприємствам, а й дрібним та індивідуальним селянських господарствам, що виготовляють молочну продукцію, інші сільськогосподарські продукти.

 

Всі говорять, що необхідно змінити країну. Ми це зробимо.

Настав час УДАРу!

 

 

 

повернутись до списку кандидатів