Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Супрунюк Григорій Степанович

ПЕРЕДВИБОРЧА ПРОГРАМА КАНДИДАТА У НАРОДНІ ДЕПУТАТИ

Супрунюка Григорія Степановича

 

СТАБІЛЬНІСТЬ ТА ДОБРОБУТ

Громадяни України заслуговують на гідне життя та стабільний соціальний добробут.

Програма ґрунтується на реальних можливостях економіки, на точних економічних розрахунках та кращому світовому досвіді вирішення соціальних проблем.

 РЕФОРМИ - ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Курс системних реформ забезпечить стабільне економічне зростання, а також поступове звільнення економіки від надмірного державного втручання і опіки.

Пріоритетним є збереження і примноження промислового і науково-технічного потенціалу країни, що надасть можливість поступового переходу до економіки знань. Разом з тим нагальною потребою є широке впровадження наукоємних та енергозберігаючих технологій, використання альтернативних джерел енергії.

 

МОЛОДІ - ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ!

Молодь отримає нові можливості, які докорінно змінять її життя на краще!

Зробимо доступнішою вищу освіту. Не менш 50% місць у вузах будуть бюджетними.

Молодим спеціалістам законодавчо забезпечимо перше робоче місце, надавши фінансову підтримку підприємствам.

Молода родина отримає в оренду строком до 10 років муніципальне житло, зведене на кошти від земельних аукціонів. За цей час родина зможе придбати власне житло.

ЗДОРОВЕ СУСПІЛЬСТВО

Надання якісної безкоштовної медичної допомоги малозабезпеченим верствам населення - одне з першочергових завдань.

Кошти приватних інвесторів будуть спрямовані на розвиток медичного страхування, впровадження передових медичних технологій, оновлення обладнання і створення нових основних фондів.

 

АГРОПРОМИСЛОВИЙ КОМПЛЕКС

Головне завдання реформування АПК - зростання сільськогосподарського виробництва, надійне забезпечення країни продуктами харчування та сільськогосподарською сировиною, можливість виходу продукції АПК України на світовий ринок.

З метою підвищення добробуту українських селян законодавчо забезпечимо створення прозорого і легального ринку землі, що гарантуватиме належну орендну плату за землю.

 

ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА: ВІДКРИТІСТЬ І ДОБРОСУСІДСТВО

На зовнішньополітичній арені виступаю за політику відкритості та добросусідства, за збереження позаблокового статусу України.

Членство в Європейському Союзі або Світовій Організації Торгівлі - не самоціль, а засіб підвищення добробуту наших громадян, розширення можливостей вітчизняної економіки, науки і освіти.

 

МОЄ ГАСЛО: УСПІШНА ЛЮДИНА - УСПІШНА ДЕРЖАВА! 

 

повернутись до списку кандидатів