Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Хомич Петро Микитович

Передвиборча програма кандидата у
народні депутати України
по одномандатному виборчому округу № 23
Хомича Петра Микитовича

Тепер уже є очевидним, що для повноцінної роботи Верховної Ради нового скликання Україні потрібна нова сила! Влада має бути Українською, не за національністю чи мовою, а за бажанням працювати на  державу Україна та її громадян, незалежно від національності чи мови громадян.

В разі мого обрання до парламенту України я, як полісянин, що живе своїм рідним краєм, бачу і вважаю для піднесення рівня життя полісян необхідно здійснити наступне: 

Основою розвитку України повинна стати економічна програма.

- Селянам - пільгові довгострокові кредити, особливо молодим сім»ям для будівництва житла. Від розмов про пріоритетність села - до дієвої державної допомоги сільському трудівнику.

- Державне сприяння транскордонним зв'язкам між населенням суміжних регіонів, налагодження взаємовигідного співробітництва з Білорусією та Польщею.

- Волинське Полісся має стати природно - заповідним об'єктом,  своєрідними зеленими «Легенями Європи».

Райони Волинського Полісся, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС потребують серйозної допомоги, в цих районах не закривати, а потрібно розширювати мережу лікувальних закладів, обладнавши їх сучасною медичною апаратурою, регулярно проводити висококваліфіковану діагностику населення.

- Відкрити науково-дослідницький, туристично-мистецький центр «Волинського Полісся», на базі Маневицького краєзнавчого музею.

- Культосвітні заклади на селі, повинні стати основними осередками розвитку національної культури.

- З підростаючим поколінням вивчати історію свого краю, а особливо «Волинезнавства».

- Створити сприятливі умови для участі молоді в державному і політичному житті, реалізації її законних інтересів.

Соціальні гарантії держави.

- Вчителю і лікарю - статус держслужбовця.

- Армії - професійний статус.

- Зберегти безплатне медичне обслуговування за рахунок державного фінансування насамперед малозабезпечених та незахищених верств населення, через систему «Червоний Хрест», поступово перейти до страхової медицини, окрім того, розвивати платне лікування.

-   Активна демографічна політика, захист матері й дитини.

-   Повернення вкладів населенню та допомога малозабезпеченим.

- Заборона на підвищення цін на комунальні послуги, тарифи, найперше ціни на електроенергію тридцяти кілометрової зони Рівненської АС.

- Подальша робота над удосконаленням та реалізацією основних положень Земельного кодексу. Господарем на землі повинен бути селянин, а тому реформування земельних відносин повинне здійснюватися лише за його згодою.

- Верховенство закону понад усіма економічними, політичними, соціальними та іншими відносинами.

Обіцяю, що в разі  обрання мене до парламенту, докладу усіх зусиль для  того, щоб Україна стала багатшою, у якій міцний середній клас буде основою соціально-економічної могутності держави!

повернутись до списку кандидатів