Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Програма: Вігура Леонід Якович

Передвиборна програма кандидата в народні депутати України по виборчому округу №19 Вігури Леоніда Яковича

Представляючи свій округ у Верховній Раді України, свої депутатські обов'язки виконуватиму добросовісно, сумлінно та з повною самовіддачею.

Головним завданням депутатської діяльності вважаю покращення стану життя усіх громадян України, першочергово - Любешівського району Волинської області.

Для досягнення поставленої мети ставлю перед собою наступні завдання:

-реалізувати Програму Президента України Віктора Федоровича Януковича «Україна для людей»;

-сприяти здійсненню соціально-економічної програми Партії Регіонів, що відповідає інтересам більшості населення, в якій:

а) соціальна справедливість стає головною умовою розвитку держави та суспільства, а всі соціальні блага однаково доступні для всіх громадян України;

б) державна політика економічного розвитку направлена на створення умов для зростання добробуту більшості населення України, держава працює на людину, а не навпаки;

в) передбачається  зупинити  вимирання  народу, взявши  під  захист  сім'ю, материнство і дитинство;

г) відновлюється   зруйнована   система   повноцінної   безкоштовної  освіти   і охорони здоров'я;

д) створюються умови для зайнятості населення;

е) середня   заробітна   плата,   пенсії,   стипендії   й   інші   соціальні   виплати забезпечують підвищення життєвого рівня кожної сім'ї і конкретної людини;

-підтримувати позаблоковий статусу України з метою сприяння безпеки держави і громадян та надання можливості для України бути незалежною в континентальному масштабі.                                                                                                                                      

Ставлю за мету продовжувати реформування на селі, домагатися підвищення орендної плати за землю, рівноправного функціонування різних форм власності господарювання на землі, включаючи колективні, селянські та фермерські господарства. Земля повинна належати тим, хто на ній працює. Також моєю метою є сприяння пільговому кредитуванню сільськогосподарського виробництва, добровільному кооперуванню земельних і майнових паїв, створенню агрокооперативів і агро-об'єднань.

Сприятиму   зупиненню   зростання   цін   і   тарифів,   поверненню   трудових заощадженнь громадян, відновленню у повному обсязі пільг для пенсіонерів і незахищених верств населення.

Домагатимусь підвищення пенсій, які б залежали від стажу роботи, умов праці, зарплати та відповідали б прожитковому рівню.

Зобов'язуюсь також рішуче боротися із заборгованістю та несвоєчасною виплатою заробітної плати.

У виборчому окрузі:

- регулярно проводити прийоми громадян і працювати над реалізацією наказів виборців;

- разом з депутатами обласної, міських і районних рад округу буду відстоювати інтереси району у вирішенні соціально-економічних програм і проблем, а саме відродження виробницта, створення нових робочих місць, першочергове працевлаштування молоді, жінок, одиноких матерів та сиріт, також підвищення соціального забезпечення безробітних.

-сприяти використанню рідної мови національних меншин, які проживають на Волині.

-сприяти європейській інтеграції України як незмінному пріоритету внутрішньої політики.

З метою постійного звітування та інформування своїх виборців про свою роботу та діяльність Верховної Ради України продовжу реалізацію системи спілкування з виборцями через зустрічі в трудових колективах, керівниками підприємств, організацій, представниками партій, громадських організацій, участь в засіданнях місцевих Рад, виступати в місцевих засобах масової інформації.

повернутись до списку кандидатів