Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Звіт ЦПАВК за 2016 рік

31.01.2017

Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу є неприбутковою громадською організацією, яка працює в режимі регіонального аналітичного центру (think tank).

За всі роки діяльності основними джерелами фінансових надходжень організації були і залишаються власні внески членів організації та гранти міжнародних донорів.

Однак у 2016 році організація не отримувала напряму жодних грантів від донорів, натомість виконувала функцію партнера в рамках проектів інших організацій.

Так, на початку 2016 року організація завершила проект «Відкрите місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади», що реалізовувався в 2015-2016 роках за підтримки Фонду Східна Європа (бюджет проекту - 158 600 грн.). 

В цьому проекті ЦПАВК виконував функцію національного партнера для просування платформи «Відкрите місто». Усі кошти, що надійшли від донора були витрачені згідно бюджету проекту.

В 2016 році провідні експерти нашої організації зосередили свою увагу на роботі Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст» в статусі її менеджерів.

Також, у 2016 році ЦПАВК виступав регіональним партнером у Волинській області програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного врядування з реалізації компоненту «Е-Демократія» та виконується спільно із ГО "Фонд місцевого розвитку".

Протягом 2016 року кошти у вигляді добровільних пожертвувань від фізичних та юридичних осіб на банківський рахунок організації не надходили.

Однак ми і надалі закликаємо усіх зацікавлених до співпраці.