Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Звіт про надходження та витрати ЦПАВК за 2013 рік

31.03.2014

Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу є неприбутковою громадською організацією, яка працює в режимі регіонального аналітичного центру (think tank). За дев'ять років діяльності основними джерелами фінансових надходжень організації були і залишаються власні внески членів організації та гранти міжнародних донорів.

У 2013 році організація отримала безповоротну фінансову допомогу у вигляді грантів для реалізації проектів на загальну суму 265 078 грн., зокрема:

 

  • від Національного фонду на підтримку демократії по проекту «Активна громада - відповідальний депутат» - 145 144 грн.;
  • від Фонду Східна Європа по проекту «Запровадження моделі ефективної співпраці місцевої влади  та громади міста  для вирішення локальних проблем через впровадження елементів електронної демократії» (проект «Відкрите місто») - 119 934 грн.

 

Усі кошти, що надійшли від міжнародних донорів були витрачені згідно бюджетів проектів.

Власні внески членів організації та кошти отримані від участі експертів ЦПАВК в партнерських проектах інших організацій у минулому році склали 71 336 грн. З цієї суми 60 643 грн. були витрачені впродовж року на утримання організації та реалізацію її статутних завдань.

Протягом 2013 року кошти у вигляді добровільних пожертвувань від фізичних та юридичних осіб на банківський рахунок організації не надходили.

Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу висловлює щиру подяку партнерам та донорам, які підтримували організацію раніше.

Ми продовжуємо свою діяльність в сфері регіональної політичної аналітики. Сподіваємось, що в новій Українській державі, яку ми разом здобули у цьому році, наші напрацювання будуть затребуваними як для влади, так і для громадськості. Тому закликаємо усіх зацікавлених до співпраці.