Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Аналітично-довідкове видання "Відкритість, прозорість та підзвітність місцевих рад Волинської області та їх депутатів"

20.12.2013

Це аналітично-довідкове видання є публічним підсумковим звітом реалізації проекту «Активна громада - відповідальний депутат», який виконувався Луцькою міською громадською організацією «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» у період з листопада 2012 по жовтень 2013 року. У брошурі міститься інформація про основні завдання та результати проекту, аналітична та довідкова інформація про місцеві ради охоплені проектом, а також пропозиції і рекомендації щодо поліпшення роботи місцевих рад та їх депутатів у напрямку підвищення їхнього рівня  відкритості, прозорості та підзвітності.

Видання брошури здійснене у рамках проекту «Активна громада - відповідальний депутат», який реалізовувався Луцькою міською громадською організацією «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy) США.

Думки, викладені у цій брошурі, належать її авторам і можуть не співпадати з позицією Національного фонду підтримки демократії. Відповідальність за зміст брошури несе Луцька міська громадська організація «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу».

Повний текст аналітично-довідкового видання.