Робимо політику якісною, політиків - професійними!

Добровільні пожертви на підтримку діяльності нашого аналітичного центру

23.02.2012


Шановні добродії,

Якщо Ви вважаєте потрібною і актуальною діяльність «Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» (далі Центр) спрямовану на здійснення всебічного, повного і неупередженого інформування волинян про діяльність політиків і політичних партій регіону, оцінюєте як професійні та об'єктивні аналітичні матеріали, що регулярно готуються експертами організації, вважаєте змістовними та актуальними заходи і проекти, що реалізовуються нами, тоді пропонуємо Вам долучитися до формування фундаменту діяльності організації - її бюджету.

Центр є неприбутковою громадською організацією, яка працює в режимі регіонального аналітичного центру (think tank). За неповні сім років нашої діяльності основними джерелами фінансових надходжень Центру були власні внески членів організації та гранти міжнародних донорів. Ми прагнемо вдосконалюватись, розширювати сфери діяльності організації, покращувати якість аналітичних матеріалів та заходів, які регулярно проводимо. Для цього нам необхідна підтримка зацікавлених у нашій роботі громадян: простих виборців, активних журналістів та громадських діячів, політиків, депутатів різних рівнів, керівників органів місцевої влади, бізнесменів і меценатів.

Співучасть активної громадськості краю у фінансуванні діяльності Центру допоможе нам і надалі проводити неупереджену роботу в сфері регіональної політичної аналітики. Водночас така підтримка буде виявом зацікавленості та затребуваності у продуктах та послугах нашої організації і свідчитиме про правильність обраного нами шляху.

Надати фінансову допомогу Центру Ви можете переказавши добровільні пожертви на банківський рахунок організації, за наступними реквізитами:

ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу»

р/р 26009107310001

в АТ «Імексбанк» у м. Одеса, МФО 328384

Код ЄДРПОУ  - 33680969

В платіжному дорученні просимо вказати: «Безповоротна фінансова допомога для здійснення статутної діяльності, без ПДВ».

Про всі фінансові внески (імена благодійників та суму пожертвуваних коштів), а також витрати, на які будуть витрачені ці кошти, ми будемо регулярно публічно звітувати.

Фінансова допомога будь-яких фізичних чи юридичних осіб не матиме жодного впливу на тематику та спрямованість публікацій і заходів Центру.

Надіємось на плідну та взаємовигідну співпрацю з усіма зацікавленими особами та будемо вдячні за підтримку діяльності нашого Центру!

 

З повагою

колектив ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу»